اسماعیل محمد صلاحی گرافیست و طراح وب
يكشنبه 28 بهمن 1397.
الأحد 12 جماد ثاني 1440.
-
Feb 17 2019.
-
  گزارش/

چند نکته از متن استعفای معاون فنی و عمرانی شهردار ارومیه

معاون فنی و عمرانی شهردار ارومیه در متن استعفای خود چند نکته را متذکر شده که بازخوانی آن وضعیت عمرانی شهر ارومیه را در سالهای اخیر بهتر روایت می کند.

به گزارش تیتر اول ابراهیم صفری در استعفانامه ای که خطاب به محمد حضرت پور شهردار ارومیه نوشته ضمن آنکه 18 سال سابقه خود در این مجموعه را تلاشی برای جهاد بی وقفه در خدمت رسانی به شهروندان اعلام کرده با برگزیدن عنوان "خادم بی منت" برای طول دوره کاری خود در شهرداری، از نقش شخص شهردار ارومیه در توفیق یابی بخش فنی و عمرانی تقدیر کرده است.

در استعفانامه صفری طراحی و پیاده سازی طرح واحد مجموعه رینگ ها و کریدور ها به طول 157 کیلومتر، احداث بیش از 90 هزار متر مربع سطح عرشه پل ها و احداث بیش از 170 هکتار پارک و فضای سبز در طول دروه خدمتی وی مورد یادآوری واقع شده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری ارومیه در این استعفانامه اجرای آسفالت خیابان های شهر بیش از 23 میلیون متر مربع، اجرای بیش از 164 کیلومتر پیاده روسازی و اجرای بیش از 1130 کیلومتر جدول گذاری در کنار اجرای بیش از 25 کیلومتر گالری های شهری را از دیگر عملکردهای قابل اعتنای خود در طول دوره خدمت برشمرده است.

صفری در متن استعفانامه خود احداث بیش از 54 هزار متر مربع ابنیه (ساختمانی) نظیر فرهنگسراها، آتشنشانی ها و سرویس های بهداشتی و احداث بیش از 13 دستگاه پل عابر پباده و نماسازی بیش از 121 باب از مساجد شهری را متذکر شده و مدیریت حفاری ها در شهر را از دیگر نمونه های مثبت عملکرد خود در دوران تصدی معاونت فنی و عمرانی شهرداری اعلام کرده است.

صفری در متن استعفای خود متذکر شده که قصد دارد در عصر حاکمیت و زعامت ولایت با سپاسگذاری از حمایت های همه جانبه مردم گرانقدر و همکاران ارزشمند شهرداری در انتخابات مجلس شورای اسلامی بخت خود را برای استمرار خدمت در عرصه ای تازه تر بیازماید.

وی در استعفای خود از همکاران سابقش در شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه تشکر کرده و با ذکر حدیثی از امام سجاد(ع) به دوره 18 ساله کار در شهرداری ارومیه پایان داده است.

امام سجاد(ع) که می فرمایند ((وَ أَجْرِ لِلنَّاسِ عَلَى يَدِيَ الْخَيْرَ وَ لَا تَمْحَقْهُ بِالْمَنِّ، وَ هَبْ لِي مَعَالِيَ الْأَخْلَاقِ، وَ اعْصِمْنِي مِنَ الْفَخْرِ» مي‌خواهم به مردم خدمت بي منت كنم و با تمام قوا به همه مردم بدون منت خير برسانم.