اسماعیل محمد صلاحی گرافیست و طراح وب
چهارشنبه 21 آذر 1397.
الأربعاء 4 ربيع ثاني 1440.
-
Dec 12 2018.
-
  عضو شورای شهر ارومیه :

پروژه «اوریاد» ارومیه به بهره‌برداری می‌رسد

عضو کمیسیون سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای شهر ارومیه گفت: پروژه بزرگ « اوریاد» ارومیه دو الی سه سال دیگر به بهره‌برداری می‌رسد.

سید‌هادی ذاکر در گفت‌وگو با تیتراول، با اشاره به پروژه‌های سرمایه‌گذاری و گردشگری شهر ارومیه اظهار داشت: پروژه مشارکتی «اوریاد» که از سال 92 در ارومیه آغاز شده است دو الی سه سال دیگر به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: این پروژه یک مرکز تجاری بوده که شامل هایپرمارکت، فروشگاه، پارکینگ طبقاتی، شهر کودک، فست فود، کافی شاپ، رستوران‌های مجلل، سینما پنج بعدی و تفرجگاه بام سبز با پیشرفته‌ترین امکانات روز دنیا در حال اجرا است.

ذاکر بیان کرد: ارومیه برای جذب گردشگر نیازمند سرمایه‌گذاری در ابعاد گوناگون تفریحی، تجاری، گردشگری است که در این راه درآمد شهرداری پاسخ‌گوی تمام خواسته‌های شهروندان نیست.

وی با اشاره به اهمیت جذب گردشگر در اقتصاد و آبادانی شهر تصریح کرد: اینک نظارت و پشتیبانی از پروژه‌های در حال ساخت در ارومیه بیشتر شده است و به زودی شاهد اتمام بیشتر پروژه‌ها از جمله پروژه‌های «پل سرو»، «پل آذربایجان» و «تراموا» می‌شویم.

عضو کمیسیون سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای شهر ارومیه ضمن دعوت از سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در ارومیه گفت: شهرداری ارومیه و شورای اسلامی این شهر از هر فردی که تمایل به سرمایه‌گذاری در بخش های گونان دارد استقبال کرده و همکاری‌های لازم را با وی انجام می‌دهد.