اسماعیل محمد صلاحی گرافیست و طراح وب
يكشنبه 28 بهمن 1397.
الأحد 12 جماد ثاني 1440.
-
Feb 17 2019.
-
  جشن ولادت امیرالمومنین

پخش شربت و شیرینی در نقاط مختلف شهرستان نقده

هیئت فاطمیه شهرستان نقده هیئت فاطمیه شهرستان نقده
 به مناسبت ولادت مولی الموحدین حضرت علی بن ابیطالب (علیه السلام) جوانان این شهر با همکاری خیرین در سطح شهرستان نقده به پخش احسان شربت و شیرینی پرداختند .

 

این حرکت ها ، حرکتهایی هستند که یادآور خاطرات گذشتگان از اوایل انقلاب در شهرستان نقده بوده  و نقطه ی عطفی برای فعالیت جوانان در عرصه های مذهبی و دینی به شمار می رود .

این گونه حرکتها با توجه به سنتی بودن شان ، حرکتی نوینی می باشد . چون در حالتهای مختلف عشق و ارادت به اهل بیت را می رساند .

اما آنچه که در مرحله اول حائز اهمیت است ، حمایت های مادی و معنوی مردم و در نتیجه سرریز شدن انواع حمایتها به  این حرکتهاست که نقطه ی عطفی در انقلابی بودن آن است .

 

جوانان در هر عرصه ای که فعالیت برای آنها محیا و آماده باشد فعالیت خواهند نمود ، هرچند با اندک ترین امکانات اولیه ...

 

هر حرکتی طبیعتا دارای نواقص و ایراداتی خواهد بود اما عشق به اهل بیت این نواقص ها را از بین برده و در راستای همان اربعینی جلوه می نماید که میلیون ها نفر زائر حرم حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام هستند و هزاران نفر تدارک کننده امکانات برای زائرین می باشد .

امیدواریم این حرکتها در سطح شهر در تمام ایام و مناسبتها بیشتر جلوه گرفته گر ادامه راه اربعین سید و سالار شهیدان ، و مایه ی خیر و برکت برای منطقه مان باشد . ان شاء الله

 

اما آخرین نکته و آن هم اینکه : آجرکم الله ...

 

ناصر ناصری آقابیگلو