اسماعیل محمد صلاحی گرافیست و طراح وب
يكشنبه 28 بهمن 1397.
الأحد 12 جماد ثاني 1440.
-
Feb 17 2019.
-

ورود شما را به پایگاه خبری تحلیلی ندای ارومیــه خوش آمد می گوییم.

در جنگ نرم، رسانه امروز به ابزاری در دست اربابان سیاسی برای نقل و انتقال اطلاعات، انتشار عقاید، افکار و ایده همه چیزی را که آنها برای رسیدن به اهداف خود می خواهند تبدیل شده است. انتشار اطلاعات در این رسانه ها برای آگاهی نیست بلکه برای بدست گرفتن و تغییر افکار عمومی در جنگ قدرتها است.

مدت ها بود در بین فرهیختگان و فعالان فرهنگی آذربایجان غربی و شهر ارومیه، دغدغه حضور یک رسانه ی مستقل و فعال که بتواند رویدادها و مشکلات منطقه را پوشش دهد مطرح بود.

به همین جهت پایگاه خبری تحلیلی ندای ارومیـــه ، در سال 1390 به همت جمعی از خبرنگاران دغدغه مند در راستای پر کردن خلاء رسانه ای در فضای مجازی و ارائه مهمترین اخبار، تحلیل ها و گزارش ها پیرامون شهرستان، استان، ایران و جهان پایه گذاری شد.

در همین اساس لازم است تا مواردی از خط و مشی این رسانه را به سمع و نظر شما برسانیم:

این پایگاه خبری تحلیلی در وهله اول رویکرد منطقه ای دارد و در پاسداری و حفظ ارزش ها و مقدسات نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش می کند و در وهله بعد ی خود نگاه ملی دارد و تلاش ما بر این است که بسیاری از مشکلات مردمی را شناسایی و در رفع آن بکوشیم و همچنین در کنار این هدف، بر آن هستیم که بسیاری از ارزش ها و هنجارهای مفید را در استان نهادینه کنیم.

ندای ارومیـــه در این مسیر طولانی و دشوار کمک و مساعدت شما مخاطبان عزیز را می طلبد وامیدواریم با همکاری شما عزیزان به مقصود نهایی خود برسیم